НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Александрия укрепилась на первом месте ###

Александрия укрепилась на первом месте
В попередніх двох матчах «Прикарпаттю» по ходу матчу вдавалося перемагати своїх суперників. Та на останніх хвилинах тих поєдинків перевага нашої команди в рахунку стрімко зникала. Футболісти в завершальній частині матчу на деякий час втрачали концентрацію, що і призводило до невтішного підсумку.
Армянський «Титан», який міцно закріпився в середині турнірної таблиці, їхав в Івано-Франківськ, розраховуючи здобути перемогу в грі проти явного аутсайдера.
Та як і в попередніх матчах, франківська команда вийшла на поле з величезним бажанням. В рамці воріт господарів поля з'явився Володимир Іконніков, який вже доволі давно не грав за першу команду «Прикарпаття».
Вже в середині першого тайму форвард Павло Онисько відкрив рахунок. Другий матч поспіль Павло відзначається забитими голами. Та вже через декілька хвилин після цього гості мали зрівнювати рахунок. Півзахисник «Титану» Роман Довжик із пенальті не влучив у рамку воріт. До речі, в матчі був ще один не забитий пенальті. Вже «Прикарпаття» мало шанс збільшити власну перевагу в рахунку з пенальті. Та Онисько не зміг переграти голкіпера гостей.
Маючи перевагу в рахунку, франківці стати грати від оборони, приділяючи велику увагу захисту власних воріт та очікуючи на можливість провести швидку атаку. Це дозволило армянцям взяти ініціативу в матчі в свої руки. «титану» в другій половині гри вдалося зрівняти рахунок. Згадалися попередні матчі. Невже «Прикарпаття» знову втратить очки в заключній частині матчу? На щастя, цього разу господарі поля практично одразу зуміли забити другий гол у ворота армянців. Дубль в поєдинку зробив Павло Онисько.
Франківці знову стали грати від оборони, намагаючись сповільнити хід подій в матчі. Переможний рахунок вдалося втримати. Навіть ціною декількох жовтих карток на останніх хвилинах. Фінальний свисток арбітра зафіксував таку довгоочікувану перемогу «Прикарпаття». Ця звитяга дозволила нашій команді покинути останнє місце в турнірній таблиці. Тепер відставання франківців від найближчих суперників становить лише два очки.
Наступний свій матч «Прикарпаття» проведе в Добромилі проти ФК «Львів».
«Прикарпатье» - «Титан» - 2:1
Голи: Онисько 32, 67 - Маслов 60.
Прикарпаття: Іконніков, Барчук, Боровков, Логінов, Ковалюк, Бровченко (Плехтяк 46), Шкред, Іванишин, Ревуцький, Згура (Бут 90+2), Онисько (Микуляк 88).
Титан: Кошелєв, Світличний (Крюков 59), Момотенко, Мартишов, Столярчук, Субочев (Яровенко 37, Козлов 78), Мацак, Маслов, Довжик (Кадимян 41), Візьонок, Радіонов.
Попередження: Барчук 40, Плехтяк 85, Іконніков 90+3 - Мартишов 49, Яровенко 75, Візьонок 88.
Нереалізовані пенальті: Онисько 47 (воротар) - Довжик 38 (мимо воріт).
Команда из Калинино была очень близка к тому, чтобы отпраздновать первую победу на родном стадионе в нынешнем сезоне, но добиться успеха «фениксовцам», увы, снова не удалось.
Хотя начался поединок против белоцерковского «Арсенала» весьма перспективно для крымчан. Уже на второй минуте Игорь Дудник решился на выстрел из-за пределов штрафной и отправил «снаряд» точно в правый верхний угол.
Быстро пропущенный гол не смутил гостей, и они принялись искать свои шансы для взятия ворот противника. Первый из них случился на 12-й минуте, когда Василий Товкацкий между двух защитников пробил по воротам, мяч, правда, стукнулся в стойку. Через три минуты Товкацкий уже оказался автором гола. После навеса на дальнюю стойку игрок «Арсенала» подправил полёт мяча точно в угол. И на этом Товкацкий не успокоился. На 21-й минуте он с линии штрафной с полуразворота снова пробил в стойку калининских ворот.
Снова выйти вперёд хозяева поля смогли на 36-й минуте. Антон Гай прострелил вдоль вратарской и набежавший Александр Морозов вколотил «снаряд» в сетку.
Под занавес первого тайма гости упустили супермомент, чтобы сравнять счёт. Товкацкий с метра не смог ударом головой опустить мяч за линию ворот хозяев.
Что не удалось Товкацкому, которого в перерыве усадили на лавку, сделал на 59-й минуте Евгений Кармалита. Обстрел калининских ворот завершился точным ударом сходу Кармалиты. Как говорят в таких случаях, мяч едва не порвал сетку.
Переломить ход поединка мог Руслан Ивашко на 68-й минуте, когда его завалили в штрафной площади соперника и арбитр указал на одиннадцаметровую отметку. Однако форвард «Феникса-Ильичёвца» решил, что сможет не силой удара, а хитростью переиграть голкипера гостей и прогадал. Кирилл Суслов был только ряд такому сверхлёгкому удару, без труда забрав мяч. Эта неудача, пожалуй, и предопределила исход встречи. Оправиться от такой неудачи «фениксовцы» не смогли, пропустив ещё два мяча в свои ворота. На 70-й минуте неприкрытый Игорь Швец из пределов штрафной пробил точно под перекладину. А на 87-й минуте после подачи с углового Александр Лебединец точным ударом головой установил окончательный счёт встречи – поражение «Феникса-Ильичёвца» с результатом – 2:4.
«Феникс-Ильичёвец» - «Арсенал» - 2:4
Голы: Дудник, 2, Морозов, 36- Товкацкий, 15, Кармалита, 59, Швец, 70, Лебединец, 86.
Калинино: Тукач, Рябко, Луценко – к, Брыль, Дудник, Шевчук (Павелько, 53), Гай, Патяк, Морозов (Акчурин, 80), Леонов, Ивашко (Погорельцев, 72).
Белая Церковь: Суслов, Стоян, Лебединец, Кривошеев, Гудзикевич – к, Алексанов (Кармалита, 46), Коваленко, Драголюк (Огиря, 26), Гонщик (Швец, 57), Гордиенко (Пицур, 46), Товкацкий (Малый, 46).
Предупреждения: Товкацкий, 43, Суслов, 67.
Не реализованный пенальти: Ивашко, 68 (вратарь).
В останніх турах першості України «Буковина» та «Сталь» втрачали очки. Підопічні Вадима Зайця у матчах із «Титаном», ФК «Львів» і «Зіркою» набрали лише одне очко, а «Сталь» втратила перемогу в домашньому поєдинкові з «Динамо – 2» (2:2). Зрозуміло, що колективи прагнули реабілітуватися за попередні невдачі. На жаль, тренерський корпус «Буковини» не міг розраховувати на півзахисника Олександра Донця, який пропускав зустріч із алчевською командою через перебір жовтих карток.
На 11 хвилині матчу небезпечно пробивав по воротах «Сталі» кращий бомбардир чернівецької команди Руслан Гунчак. На «постріл» Руслана зреагував голкіпер гостей Анатолій Пилипенко. Через 4 хвилини той же Руслан Гунчак, який виконував штрафний, зробив передачу у карний майданчик «Сталі», де перебував наш захисник Сергій Басов. На жаль, удар головою у Сергія не вийшов. Згодом небезпечно пробивав штрафний капітан «Буковини» Руслан Гунчак. І знову на удар досвідченого футболіста зреагував Анатолій Пилипенко. І все ж, саме Русланові судилося забити перший гол у зустрічі. Наш капітан завершив результативним ударом комбінацію, у якій взяв участь Степан Маковійчук.
За 7 хвилин до завершення основного часу першої половини зустрічі «Буковина» збільшила свою перевагу в рахунку. Євген Сантрапинських , який отримав м'яч на правому фланзі атаки, обіграв оборонця та завдав невідпорного удару по «рамці» Анатолія Пилипенка.
На 64 хвилині зустрічі гравці «Буковини» організували свою третю результативну атаку. Активний Євген Сантрапинських зробив навіс з лівого флангу, і Руслан Гунчак завдав влучного удару головою. Підопічні Анатолія Волобуєва забили гол престижу на 67 хвилині зустрічі. Штрафний вдало виконав Євген Одинцов. Остаточний рахунок гри – 3:1 на користь «Буковини».
Цікаво, що одразу після перерви у складі алчевської «Сталі» на поле вийшов уродженець Кіцманського району Чернівецької області Василь Палагнюк. Кольори «Сталі» Василь захищає з 2009 року (58 матчів, 6 голів). А у 2008 році він став переможцем аматорської першості України у складі ФК «Лужани».
«Буковина» (Чернівці) - «Сталь» (Алчевськ) - 3:1
Голи: Гунчак (27,64), Сантрапинських (38), Одинцов (66).
«Буковина»: Чурілов, Циколія, Олефір, Іванов (Климус, 82), Басов, Гунчак (Шевцов, 88) , Дорош, Рудченко, Сантрапинських, Маковійчук (Орловський, 86), Блажко (Коробкін, 62). Запасні: Преснаков, Керчу, Степанков. Тренер – Вадим Заяць.
«Сталь»: Пилипенко, Білий, Назаренко, Налигач, Чеботаєв, Одинцов (Мироненко, 67), Колесниченко (Коллінс, 46), Гавриш, Гордя (Палагнюк, 46), Окана – Стазі (Сікорський, 70), Шевченко. Запасні: Тельнов, Єрмаков, Янченко. Тренер – Анатолій Волобуєв.
Попередження: Шевченко (42), Коллінс (72), Налигач (90).
До цього бурштинським футболістам не вдавалося перемагати свого суперника, а з Охтирки вони не привезли жодного очка з чотирьох проведених поєдинків. Здавалося, що ця приємна для господарів традиція не буде порушена і цього разу. Адже з перших хвилин матчу вони захопили ініціативу і досить швидко відкрили рахунок.
Після подачі кутового Деревльовим, Вітер, вистрибнувши вище всіх, головою пробив по воротах, і капітан команди Богдан Єсип, який знаходився у площині воріт, ногою підправив м'яч у нижній кут воріт. До речі, це був сотий м'яч Богдана, проведений у чемпіонатах та першостях України. А з урахуванням анульованого матчу зі сумським «Спартаком» – навіть 101-й. Та команда не змогла принести подарунок в честь цього ювілею ні своєму капітану, ні голкіперу Євгену Дейнеку, який напередодні відзначив своє 25-річчя.
Бурштинцям вдалося доволі швидко відігратися. Оборонці «Нафтовика» збили на лінії свого карного майданчика Олександра Семенюка і виконувати штрафний удар взявся найдосвідченіший гравець «Енергетика» Руслан Мостовий. Після його удару низом, м'яч біля ніг Дейнеко влетів у сітку воріт. Як не дивно, але після цього гості не відійшли в захист, а продовжували шукати щастя біля чужих воріт, де найактивнішими були Чернов та Семенюк. Тільки під кінець тайму господарі, трохи прийшовши до тями, почали щось створювати біля воріт Хомина. На 35-хвилині якраз голкіпер ліквідував загрозу, забравши м'яч у Вітера, що вийшов на прострільну передачу до лінії воротарського майданчика. Потім дві нагоди відзначитися Деревльов. Спочатку він пробивав штрафний неподалік кута карного майданчика і Хомин з-під поперечини перевів «снаряд» на кутовий. А вже перед самим свистком на перерву Костянтин пробивав метрів з 25-ти, та м'яч пролетів в декількох сантиметрах від стійки воріт.
Уболівальники чекали, що у другому таймі господарі візьмуть ініціативу у свої руки і доведуть матч до бажаного до себе результату. Та з перших хвилин перевагою заволоділи підопічні Михайла Савки і сюжет другого тайму, у зрівнянні з першим, повторився з точністю до навпаки. Через вісім хвилин після його початку в рахунку повів «Енергетик» Бурштинці розіграл у карному майданчику господарів швидку двоходівку, яку точним ударом завершив Долотко. За декілька хвилин вони мали реальну нагоду збільшити рахунок на свою користь. Дейнеко, ліквідуючи загрозу біля своїх воріт, вийшов за межі карного майданчика і при цьому порушив правила, за що побачив перед собою жовту картку, а гості отримали право на штрафний. На цей раз штрафний взявся виконувати Андрій Чернов, але його потужний удар метрів з 23-х прийшовся в стійку воріт. Бурштинці продовжували домінувати на полі і змогли втілити свою перевагу в третій гол. Капітан «Енергетика» Лазорик на лінії карного майданчика обіграв декількох оборонців «Нафтовика» і точним ударом довів перевагу своєї команди до двох м'ячів. Навіть провівши ряд замін тренерам «Нафтовика» не вдалося підсилити гру своєї команди, яка в цей день не була схожа на саму-себе. Тільки з виходом Каракевича «нафтовики» створили декілька небезпечних моментів біля воріт Хомина. На 77-й хвилині, після декількох рикошетів, м'яч потрапив до Каракевича, Роман сильно пробив з лінії карного майданчика і голкіпер кінчиками пальців з-під поперечини перевів м'яч на кутовий. Потім він же разом з Прокурором розіграли двоходівку біля лицьової лінії, останній «прострілив» вздовж воріт, та Ліщук дотягнутися до м'яча і замкнути цю передачу не зміг. І тільки на останній хвилині основного часу господарям вдалося підсолодити гірку пігулку поразки. Після подачі кутового Карпенко головою послав м'яч у сітку. На більше у підопічних Сергія Мізіни не вистачило ні сил ні часу...-
«НАФТОВИК-УКРНАФТА» – «ЕНЕРГЕТИК» - 2:3
Голи: Єсип (8), Карпенко (90) – Мостовий (18), Долотко (53), Лазорик (69).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Дейнеко, Зайчук, Карпенко, Котелюх, Тарасенко, Башлай, Юрченко (Покосенко, 17- Каракевич, 73), Деревльов (Коваль, 63), Саванчук (Прокурор, 63), Єсип-к (Ліщук, 56), Вітер. Запасні: Втюрін, Карлов. Головний тренер: Сергій Мізін.
«ЕНЕРГЕТИК»: Хомин, Р. Мельник, Мостовий, Лазорик-к, Слука, Гребинський (Веретко, 85), Долотко, Чернов (Срібний, 90+3), Данищук (Бочкур, 81), Януш, Семенюк (Барчук, 90+2). Запасні: Бандрівський, Деренюк, Прокопович. Головний тренер: Михайло Савка.
Попередження: Дейнеко (54) – Лазорик (69), Слука (85).
Земляки зіграли свій непростий, психологічно напружений матч - дербі з земляками-кіровоградцями. Звичайно, настрій обох команд на цей матч був високо мотивованим. Тренери обох команд поставили перед своїми гравцями найвищу ціль – перемогу. Як покаже гра, краще дослухалися до настанов своїх тренерів олександрійці. Забігаючи наперед, слід сказати, що на після матчевій прес-конференції наставник кіровоградців А.Бузнік підкреслив, що вони їхали до Олександрії за перемогою. Гарне бажання.Лідеру, як і потрібно, до лиця тільки перемога.
Гравці олександрійської дружини з перших хвилин матчу показали атакуючу гру. Уже на першій хвилині виник небезпечний момент біля воріт «Зірки». Після виконання стандартного О.Казанюком, м'ячвід рикошету відскочивпід ногуП.Ксьонзу, і якбинаш гравець пробив більшвлучніше, м'ячна сто відсотків затріпотів би в сітці суперника.
Гарну комбінацію було розіграно олександрійцями на 14-й хв., автором – застрільником розумної атаки став наш новобранецьД.Таргамадзе, колипройшовши лівимфлангом вдало відпасував на В.Грицука, який помітив в штрафній гостей вільного Є.Шупіка,класно виконав тому верхову передачу – удар ім'яч пролітає поряд зі стійкою воріт.
Чотири тисячі глядачів чекають голу. Вузол нервів на трибунах щохвилинно зростає – уболівальник в очікуванні бажаного результату. На 21-й хв. було призначено штрафний у біккіровоградців. Майже з лінії карного майданчика капітан команди О.Казанюк майстерно зробив навіс у воротарський майданчик воріт А.Товта. Першим відгукнувся на цю передачу наш захисникІ.Чередніченко, який має хист і відчуття присутності в той час і момент, який приносить результат, елегантно головою переправив м'яч у ворота наших гостей – 1:0. Ревуть трибуни і стадіон – м-о-л-о-д-ц-і! Так тримати! Лавренко м-о-л-о-д-е-ц-ь!
Своє вагоме слово протягом наступних кількох хвилин сказав і новобранець команди Д.Таргамадзе. На 30-й хв. він лівим флангом пройшов майже до воріт суперника і пробив, але м'яч пролетів мимо воріт. А через дві хвилини знову наш лівий атакуючий півзахисниквдало проходить своїм флангом- простріл на голову набігаючому В.Грицуку,який не зміг влучно пробити. На 37-й хв. зновуД.Таргамадзе, накрутившикількох захисників, дійшовши до ударної позиції, пробив, але голкіпер на місці.
А що ж суперник? Кіровоградці вперше серйозно потурбували нашого Ю.Паньківа на 45-й хв., колинашому кіперу довелосязадіяти свою майстерність – відбити шкіряну кулю на кутовий, післявиконання штрафного.
У перерві відбулася радісна подія. Наші юні футболісти двохвікових групз «Аметисту», де тренерамиуспішно працюють В.Максимов та В.Чернишенко, стали переможцями обласних змагань з футболу в сезоні 2009/2010 р.р.
Друга половина матчу розпочалася з територіальної переваги наших гравців, аледещо відчувалось, що в центрі є певні проблеми (через відсутність О.Довгого, травмованого А.Гітченка та М.Кременчуцького, - авт.), при наших сильних флангах, кіровоградці почали діяти саме через центр. Віднайшовши одну маленьку шпаринку – помилку в нашій обороні, нападник гостейО.Кочура на 54-й хв. зрівняв рахунок – 1:1. Такого повороту подій ніхто не очікував на полі. Інтрига наростає! Вболівальники хвилюються, алеїх хвилювання закінчилися буквально через хвилину. Не встигли заспокоїтись глядачіна трибунах, якД.Таргамадзе став організатором результативну комбінації - атаки, яка завершилась голом. Новобранець пройшов своїм флангом зробив гарний простріл на В.Грицука, а той помітив вільного В.Іващенка – пас, і останній прицільним ударом завершує працю своїхгравців - влучним ударомробить рахунок на табло - 2:1 на користь олександрійців. «Слава богу, збулося»,- прокотилося гучно трибунами «Ніки»...-
Гості відповіли небезпечною контратакою на 60-й хв., колиЮ. Паньківу довелося в карколомному падінні витягувати потужний політ м'яча з нижнього кута своїх воріт. Досить небезпечний удар!Запам'ятався ще один гострий момент біля воріт нашого кіпера. На72-й хв., виконуючи штрафний гравець кіровоградців з 35-ти метрів наважився пробити. Сильний політ м'яча довелося Ю.Паньківу переводити на кутовий. І це здається, все на що спромоглися сьогодні кіровоградці. А на 75-й хв. знову проявив себе Д.Таргамадзе. Накрутивши на «одній нозі» відразу чотирьох гравців,продемонструвавши висококласний фінт, пробив по воротах. Команда заробила право на пробиття кутового. За своївмілі дії на полі, активність і майстерність Д.Таргамадзе отримаввід суперникаудар по ногах, якийне дав можливості останньому продовжити гру.У кінціматчу міг відзначитисяголомС.Грибанов, колизамикав головою подачум'яча з правого флангу. Жаль, що м'яч пролетів мимо воріт.
А гості що? В кінці зустрічі вони відзначилися неабиякою грубістю по відношенню до І.Мельника. Капітан кіровоградцівА.Смалько вдарив в обличчя нашого гравця. Суддя за таке порушення вилучив капітана гостей з поля...-
Кіровоградці цього дня грали так, неначе це був їх останній бій. Якби вони так грали проти інших команд...-
ПФ К «Олександрія» - «Зірка» - 2:1
Голи: І.Чередніченко, 21, В.Іващенко, 55, - О. Кочура, 54.
«Олександрія»: Паньків, Маринчук, Чередніченко, Казанюк, к/к,Іващенко (Грибанов, 60), Запорожан,Шупік (Зейналов, 69), Ксьонз (Мельник, 89), Грицук ( Кабанов, 90+2). Таргамадзе (Бідловський,84), Гаврюшов.
«Зірка»: Товт, Пінчук, Стоян,Смалько, к/к,Ситнік (Сирота, 57),Атаєв, Луценко, Давидов (Чорномаз, 86), Бідненко (Погребняк, 38),Порошин (Галенко, 80), Кочура.
Попередження: А.Запорожан, 45, - Р.Луценко, 38, Т.Пінчук, 64,Д.Стоян, 90+2.
Вилучення: А Смалько, 90+3.
В воскресенье подопечным Геннадия Литовченко противостоял недавний участник Премьер-лиги – ужгородское «Закарпатье». То, что нашей команде придется непросто, стало понятно уже в начале игры. На 3-й минуте Загладько пришлось капитулировать. Правда, вины голкипера в пропущенном мяче нет – Роман среагировал на опасный удар Леня после прохода справа, но вот на добивании первым оказался Бобаль.
Ближе к середине тайма динамовцы выровняли игру, но слишком близко к своим воротам соперник не подпускал, а удары Коваля и Коркишко издалека были неточными. Перерыв лучше подействовал на хозяев. Они окончательно перехватили инициативу и быстро заработали опасный штрафной. Несмотря на большое расстояние, Коркишко решился на удар, направив мяч в створ ворот - Надь был на чеку. Тут же динамовцы едва не пропустили сами. Микуляк и Бобаль здорово разыграли мяч, но с завершающим ударом не сложилось. Тем ни менее, факт оставался фактом – динамовцы наращивали прессинг и все чаще угрожали воротам «Закарпатья». Обострили игру вышедшие на замену Морозенко и Шевчук. К сожалению, ни навесы в штрафную, ни несколько подряд подач с угловых желаемого результата не принесли. Прекрасный момент был у Шевчука, который справа с острого угла направил мяч в ближний угол, но последний момент мяч на угловой выбил защитник гостей. Перспективный навес выполнил Люлька - прямо в руки вратарю. Последние минуты прошли в равной борьбе. В компенсированное время ударом чуть выше ворот отметился Допилка.
Геннадий ЛИТОВЧЕНКО, старший тренер «Динамо-2»:
- На результат повлияли ошибки, которые привели к пропущенному голу. Причем не одна, а сразу три-четыре. Впереди был весь матч, мы пытались взломать насыщенную защиту, а «Закарпатье» играло как раз от обороны, но не получилось. Старались вытянуть соперников ближе к середине поля, чтобы получить возможность «нырнуть» за спину защитников. Ребята пытались преломить ход игры, мы ни в чем не уступали сопернику. Как в первом тайме, так и во втором, у ужгородцев почти не было моментов. Ребят мы предупреждали, что настрой у гостей будет серьезным. Против «Динамо» все настраиваются на максимальный результат. Также говорили, что они должны показать, на что способны, но пока, очевидно, не хватает реализации моментов.
Игорь ГАМУЛА, главный тренер «Закарпатья»:
- Мы забили быстрый гол, контролировали мяч и удержали устраивающий результат. Впереди нас ждут более важные игры. Хотя и сегодня неплохо двигались, правда, немного «выпали» нападающие. Но свою главную задачу они выполнили – забили мяч. Как раз он во многом и предопределил конечный результат. Я бы не сказал, что во втором тайме «Динамо» сильно активизировалось, хотя они и подали несколько угловых. Наша оборона сыграла четко, грамотно и уверенно. Так что я доволен.
Евгений МОРОЗЕНКО, полузащитник «Динамо-2»:
- Выходить на замену было несложно, все-таки я уже долгое время играю в команде, и наши запасные игроки могут равноценно заменить основных. Какая была установка? Добавить в движении, обострять игру и, конечно же, добиться положительного результата. Нужно было просто сделать свою работу, забить два мяча и выиграть. То, что соперник еще в прошлом сезоне выступал в Премьер-лиге, абсолютно никакой опаски не вызывало. Мы владели инициативой, создали достаточное количество моментов, просто не удалось их реализовать – это наша проблема. Нужно работать над этим на тренировках.
«Динамо-2» – «Закарпатье» – 0:1
Гол: Бобаль (3).
«Динамо-2»: Загладько, Допилка, Коркишко (Шевчук, 70), Кушниров, Суарес (Макаренко, 79), Рыбалка (Морозенко, 46), Коваль (Мединский, 46), Борышкевич (Парцвания, 61), Люлька, Оберемко, Новак.
«Закарпатье»: Надь, Лень, Лисицин (Нойок, 90+2), Малыгин, Свиридов, Невуче (Микуляк, 46), Малыш, Бобаль (Целых, 63), Хауши, Штурко (Гибалюк, 90+1), Комарницкий.
...Порой удивляешься как много может решить один лишь эпизод. Конец первого тайма... Козьбан буквально выцарапывает мяч у последнего защитника, обходит его на скорости и пробрасывает себе на ход. Защитник грубо прерывает атаку, но судья дает желтую карточку (вместо красной). И уже буквально через 30 секунд быстрая контратака «Днестра», завершившаяся забитым пенальти. Гол в раздевалку, видимо, еще больше надломил команду, ведь сразу после перерыва мы получаем еще один.
После такого многие команды могли бы попросту рассыапаться, надломиться морально и остановиться. Но в винницкой «Ниве» уже есть некий стержень, благодаря которому команда собралась и добыла таки важную победу, которая позволила остаться в зоне лидеров.
Как отметил на послематчевой пресс-конференции Федорчук, обе команды были достойны победы в этом матче и «Ниве» даже немного повезло. Должен сказать, что «Днестр» оказался действительно крепким орешком. Не смотря на достаточно низкую позицию овидиопольцев, не было ощущения, что мы их, как говорят, разрываем (как это было, к примеру, в матче с «Прикарпатьем»).
По персоналиям. Конечно, у нас стоит отметить Пилявского, сделавшего дубль. Но еще сегодня был особенно хорош Качур. Его активные действия заставляли фолить игроков защиты гостей, также он нанес несколько хороших ударов головой. Отметим активность Климова в первом тайме, защита «Днестра» также не могла с ним справиться. Ну и слово защиты в адрес Гайдаржи, который получил немало критики от болельщиков за свою неуверенную игру во втором тайме. Не будем забывать эпизод, когда он спас команду после рандеву с Косыриным в начале первого тайма, грамотно выйдя из ворот и сократив угол обстрела в прошлом игрока сборной Украины.
О Полтавце. Не смотря на свои 35, он один из лучших в первой лиге. Футбольная мысль и креативность с опытом только улучшаются, но помимо этого и физические кондиции пятерки гостей на очень даже приличном уровне.
Итак, «Нива» добыла очень важную и непростую победу, теперь следует пополнять свой запас очков в Бурштыне и тем самым закреплять в группе лидеров!
«Нива» – «Днестр» – 3:2
Голы: Найко, 14, Пилявский 18, 71 – Полтавец, 44 (с пенальти), Пархоменко, 51
«Нива» Винница: 1.Гайдаржи - 19.Прохоров, 4.Гергелюк, 10.Найко, 5.Воронин - 14.Климов (Лукьянец), 6.Варченко (Курневич), 9.Пилявский (Кругляк), 11.Бовтрук (Адаменко) - 21.Козьбан, 18.Качур (Кушка)
«Днестр» Овидиополь: 12.Паламарчук - 4.Немчанинов, 28.Билозор, 8.Хромых (Лобан), 20.Лещук, 10.Кошка (Булганин), 77.Опря, 6.Пархоменко Д., 9.Пархоменко К., 5.Полтавец, 23.Косырин (Продан)
«Черноморец» — ФК «Львов» — 1:1
Голы: Диденко (12) – Козак (88).
«Черноморец»: Паст, Гришко, Портильо, Бабич (капитан), Диденко, Бобко, Трусевич, Де Матос (Балашов, 71), Ребенок, Васин (Дорош, 69), Политыло (Тащи, 62).
ФК «Львов»: Мусиенко, Романюк, Ковальчук, Гальчук (капитан), Илькив, Леонидов (Чепурненко, 77), Кондратюк (Кикоть, 70), Кобец, Танчик (Данькив, 90+1), Старенький (Козак, 85), Крамар (Шептицкий, 81).
Предупреждены: Трусевич (31), Де Матос (65), Тащи (74) — Леонидов (17), Кобец (54), Ковальчук (56).
Матч «Крымтеплица» - «Гелиос» состоится сегодня в 18:00.