НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Барса загрожує лідерству Черкаського Дніпра ###

Барса загрожує лідерству Черкаського Дніпра

За один тур до зимових канікул у дебютному чемпіонаті України U-19 (перша ліга) у першій групі чітко сформувалося тріо лідерів. Сумська Барса, яка має у запасі відкладений матч з аутсайдером з Кропивницького, цілком може нав'язати боротьбу Черкаському Дніпру та УФК-Олімпік, які, здавалося, вже відірвалися від переслідувачів. А якщо сумчани ще й зможуть у найближчому турі взяти бодай одне очко у Черкасах (не кажучи вже про три), то диспозиція взагалі може скластися дуже цікаво.

І це при тому, що Черкаський Дніпро свій матч 8-го туру виграв з великою перевагою у рахунку. Проте варто відзначити, що забивати гості почали лише після перерви, другий гол забили з 11-метрової позначки, а добили господарів поля вже під завісу гри.

Ще більше труднощів було у харків'ян, які пропустили швидкий гол Зірки від Максима Гиди, зрівняли рахунок лише після перерви, але потім знову пропустили. Перетворити 1:2 на 4:2 вдалося лише у останню десятихвилинку.

Більш впевнено у другій групі виграв Львів, який більшу частину матчу атакував ворота Вереса у відкладеному матчі 1-го туру. Дуже небезпечними були штрафні, які подавалися з лівого флангу. Один з них призвів до напрочуд ефектного голу Руслана Бариляка — ударом в падінні через себе, ще один допоміг господарям поля подвоїти рахунок: головою м'яч до сітки воріт послав Павло Семенюк. А вже у другому таймі Остап Міщук холоднокровно, у стилі Олега Венглінського, реалізував вихід сам на сам з кіпером після швидкого переводу м'яча від своїх воріт — у два паси.

Лвів'янам у цьому році лишилося зіграти ще один відкладений матч — з Гірником 13 листопада, а зустріч з Мункачем відкладено на весну 2017-го. Але це не заважає команді Андрія Чиха після п'яти перемог у п'яти матчах бути одноосібним лідером групи.

Група 1

8 тур

9 листопада

Житомир — ДЮСШ-15 (Київ) — 0:0

УФК-Олімпік (Харків) — Зірка (Київ) — 4:2

Голи:Сергій Кисленко (56, 90+5), Євген Кузнецов (81), Денис Гацько (84) — Максим Гида (3), Денис Рагульський (69).

Барса (Суми) — Арсенал (Біла Церква) — 1:0

Гол:Євген Ругаль (74).

Олімпік-СДЮШОР-2 (Кропивницький) — Черкаський Дніпро — 0:4

Голи:Вячеслав Орел (54), Максим Авер'янов (62, з пенальті), Станіслав Нікішов (82, 90).