НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###ФК Львов - Кривбасс - 1:0 ###

ФК Львов - Кривбасс - 1:0

Після гри у мальовничому Добромилі Старосамбірського району Львівської області ФК «Львів» переставзалишатися єдиним клубом Прем'єр-ліги, який жодного разу не перемагав увесняній частині чемпіонату. Та про все за порядком.

Щодо кадрових втрат, то Сергій Ковалець не міг розраховувати на дискваліфікованого Бориса Баранця, який в минулому турі побачив перед собою четверту у сезоні жовту картку. А ось з «обойми» Олега Тарана випало одразу два ключових гравця – Олег Шелаєв та Руслан Костишин, у яких також був перебір жовтих карток.
Вже у дебюті гри господарі поля могли відкрити рахунок, але удар Мандзюка, який вийшов на побачення з албанським воротарем «Кривбасу» Хіді, прийшовся у ближню штангу. Гості відповіли не менш небезпечною контратакою, яку намагався завершити Мотуз, але удар криворіжця прийшовся мимо рамки воріт.
Господарі продовжували більше атакувати, але реальних загроз біля воріт гостей не було. В середині тайму виділимо удар сходу захисника Ільківа, який після передачі Жданова пробивав в рамку воріт, але Хіді розгадав намір Ігоря. Криворіжці при першій же нагоді проводили швидкі контратаки, одна з яких завершилась штрафним ударом Бюлюкбаші, але м'яч пролетів в руки Марущаку.
А в кінці тайму обидва клуби обмінялись небезпечними ударами після стандартів, але Григорій Баранець пробив вище воріт, а удар Мотуза прийшовся вище воріт.
Під час перерив Олег Таран «дав добро» на дебют в українському чемпіонаті Юрію Буличеву, а під кінець гри і Андрію Богомазову. А перший небезпечний момент другого тайму створив «Кривбас», коли Бюлюкбаші з лівого флангу атаки пробивав у ближню «дев'ятку», але воротар ловить м'яч. Міг відзначитись і Лещук, який ледь вийшов на заміну,і його удар вчасно заблокував захисник після флангової передачі Ільківа.
ФК «Львів» і надалі продовжував володіти ініціативою, швидко долаючи середину поля. Запам'ятався удар над поперечиною Ільківа, а після чергового навісу Ігоря вдало зіграв на виході Хіді.
В кінці матчу активізувався і Панас.Якщо перший удар Вадима прийшовся мимо рамки воріт, то після кутового удару з лівого флангу атаки у виконанні Григорія Баранця, неприкритий Панас головою холоднокровно пробив у ближню «дев'ятку» - 1:0. Таким чином перервалася суха серія ФК «Львів», яка розпочалася ще 21 березня в «домашньому» Луцьку і тривала 376 (!) хвилин. Принагідно пригадалося, що для Панаса це був другий гол у цьому чемпіонаті, а раніше Вадим забивав у Львові - у ворота «Шахтаря» ще 20 липня минулого року, коли ФК «Львів» в підсумку і переміг. Так сталося і цього разу.
Хоча до фінального свистка арбітра Покидька збільшити перевагу міг і Лещук, який ледь вийшов на заміну, але захисники «Кривбасу» блокували удар новобранця городян. Тож ФК «Львів» здобув лише четверту у Прем'єр-лізі перемогу, додавши напругу в стані аутсайдерів чемпіонату, які ведуть відчайдушну боротьбу за виживання серед еліти.