НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Гран-при Львова по пляжному футболу. День второй ###

Гран-при Львова по пляжному футболу. День второй
Львівський характер
«Львів» – «Чорноморець» – 4:4 (1:1, 0:1, 3:2) (3:2 – за пенальті)
Голи: Галюк (2, 26, 29), Боженко (35, з пенальті) – Пюро (11, Снігур (23), Коломійчук (26, 30)
Пенальті реалізували: Боженко, Андреєв, Зубенко – Бубенко, Мовила.
Не реалізував: Калмацуй (воротар)
«Львів»: Балашов (Ясиновський), Галюк, Рябчук, Погорілий, Атаманенко, Боженко (кап.), О.Карін, Андреєв, Зубенко, Ніфталієв
«Чорноморець»: Артьомов (Кавун), Дерюга, Захаренко, Коломійчук (кап.), Пюро, Копко, Лоскутов, Снігур, Бубенко, Калмацуй, Мовила
Програючи по ходу зустрічі 1:3 та 3:4 представники футбольного клубу «Львів» таки знайшли у собі сили переламати хід поєдинку і вирвати перемогу у серії післяматчевих пенальті.

Гра розпочалася зі швидкого гола Юрія Галюка, який скористався видуванням м'яча від воротаря Юрія Балашова і головою переправив м'яч у дальній кут. Щоправда, ще до першої перерви одесити відквитали один гол – сильний удар ногою (теж у дальній кут) вдався Віктору Пюро.

Загалом, львів'яни володіли ініціативою у цьому матчі і мали реальніші нагоди для того, щоб вийти вперед, але натомість у другому таймі пропустили вдруге – відзначився Анатолій Снігур.

Ну, а найцікавішим вийшла завершальна третя частина гри. За 12 хвилин глядачі побачили феєрверк красивих ударів та 5 голів у виконанні обидвох команд. Спочатку протягом 26-ої хвилини суперники обмінялися уколами. На несподіваний удар з гострого кута від «чорноморця» Анатолія Коломійчука знову відповів львів'янин Юрій Галюк. А невдовзі він же оформив хет-трик. Взагалі – Юрій Галюк відзначався особливою активністю на вістрі атаки «Львова», і капітан команди Сергій Боженко саме його найчастіше шукав своїми передачами (як у випадку з третім голом, коли вищеназвані гравці ефектно розіграли кутовий).
Однак капітан «Чорноморця» Анатолій Коломійчук сильним ударом знову вивів одеситів уперед. Та все ж останнє слово в основний час було за львів'янами. Олександр Калмацуй збив поблизу своїх воріт Сергія Боженка, і сам постраждалий бездоганно виконав шестиметровий – 4:4.

Додаткові три хвилини дивідендів жодному із суперників не принесли. А у серії післяматчевих пенальті (у пляжному футболі б'ють до першого промаху) героєм став львівський воротар Петро Ясиновський, який ногою відбив удар Олександра Калмацуя.

Кримське дербі на користь столиці
«Севастополь» – «Таврія» – 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Голи: Обіюх (5, 32), Демиденко (27)
«Севастополь»: Сидоренко, Пилипенко (кап.), Варениця, Поліщук, Адаменко, Кочин, Чирикал, Рисенко, Зборовський, Остроушко
«Таврія»: Тимошенко, Барановський, Таразевич, Бутко (кап.), Голенков, Іллічов, Демиденко, Обіюх, Мирона, Мельник, Кучер

Одним з героїв першого поєдинку другого дня фінального етапу Фестивалю з пляжного футболу, який триває у Львові на Винниківському озері, став воротар «Таврії» Сергій Тимошенко. Саме його майстерність і вдалі сейви дозволили сімферопольцям утримувати ворота у недоторканості. «Севастополб», попри присутність у складі цієї команди значної кількості досвідчених гравців, так жодного разу і не зумів забити у ворота «Таврії».

Хоча не можна сказати, що сімферопольська команда настільки вже переважала суперника. Просто вона використовувала свої моменти. Як, наприклад, на початку гри, коли Микола Обіюх завершив зусилля своїх колег точним ударом повз воротаря Віталія Сидоренка.

Далі – приблизно рівна гра обидвох кримських команд з практично однаковою кількістю небезпек біля воріт. Але голкіпер Тимошенко надихав своєю впевненістю, а гравці атаки «Таврії» шансів у третьому таймі не втрачали.

Таким чином «Севастополь» після другої поразки поспіль (у п'ятницю підопічні Юрія Каліновського програли у серії післяматчевих пенальті київському «Динамо») уже не поборються ні за третє, ні за перше місця, оскільки випередити у групі «А» «Динамо» і «Таврію» вони вже не можуть навіть теоретично.