НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты Львов - Спартак Нальчик - 2:0 ###

«Карпати» Львів – «Спартак» Нальчик – 2:0

«КАРПАТИ»: Богатінов (Мисак, 46), Гірський, Балажіц, Болохан (Подоляк, 88), Ощипко (Костевич, 88), Даушвілі, Ткачук (Озарків, 57), Ерік (Мартинюк, 46), Лукас (Черних, 67), Безяк (Гудима, 57), Касьян (Кополовець, 46).
«СПАРТАК» (Нальчик): Будаков, Аравін, Овсієнко, Мкоян, Багаєв, Щаніцин, Рухаіа, Концедалов, Голіч, Сірадзе, Мітрішев.

Нереалізований пенальті: Сірадзе, 31 (воротар).

Попередження: Богатінов, 30, Даушвілі, 43, Гудима, 77, Черних, 80 – Голіч, 19, Абазов, 51.

Останній матч на перших турецьких зборах «Карпати» завершили на мажорній ноті. Цього разу під натиском львів'ян не встояв представник російської Прем'єр-ліги «Спартак» з Нальчика. Обидва голи у спарингу записали у свій актив форварди, які перебувають на перегляді – Олександр Касьян та Федір Черних.

Маючи у своєму розпорядженні чимало гравців, Володимир Шаран знову вирішив провести низку експериментів. Наприклад, у воротах цього разу стояв не Тлумак, а Богатінов. Також місце в центрі захисту зайняв Вадим Болохан. У другому матчі поспіль зі стартових хвилин на полі з'являється Роман Безяк – словенський нападник. Цього разу він діяв в компанії Лукаса і Касьяна, а також Еріка, який допомагав форвардам з глибини. Прикривати тили довірили Ткачуку та Даушвілі.

Зважаючи на те, що «Спартак» лише оговтується від перельотів та нічних поселень в готелі, «Карпати» взяли ініціативу на себе і почали штурмувати володіння кавказців. Досить активно виглядав Лукас та Ткачук. Правда, їхнім ударам бракувало то сили, то точності. Доволі помітним на полі був Касьян. Вже в дебюті матчу після комбінації, участь в якій взяли Лукас та Ерік, нападник вийшов на побачення з кіпером, але в останню мить захисник зміг вибити м'яча. Невдовзі вже сам Лукас отримав шанс – іспанець перехопив м'яча в центрі поля, по дорозі до воріт прибрав двох оборонців, але з солідним ударом не склалося – кіпер на місці.

Територіальна перевага «Карпат» невдовзі втілилася в гол. На 25-ій хвилині Безяк довгим пасом знайшов Ощипка, який підключився до атаки. Ігор віддав передачу урозріз на Касьяна, а Сашко перекинув воротаря і м'яч від штанги закотився у ворота – 1:0.
Буквально в наступній атаці «Спартак» міг зрівняти рахунок. Щаніцин залишився насамоті на лівому фланзі оборони «Карпат», вийшов сам на сам з Богатіновим і почав обігрувати воротаря. Македонець, намагаючись дістати круглого, зачепив ногу суперника. Суддя одразу ж призначив пенальті і покарав Богатінова жовтою карткою. Але переграти Мартіна не вдалося. Досвідчений Давід Сірадзе, який є гравцем збірної Грузії і має за спиною виступи в Туреччині та Німеччині, цілив у кут, але Богатінов розгадав його задум.

До закінчення першого тайму «Карпати» не припиняли своїх атак – відзначитися мали шанси все ті ж Ерік та Ткачук. Варто відзначити, що при цьому їм асистували крайні оборонці, які частенько підключалися в атаку.

Вже по перерві Володимир Шаран дав шанс себе проявити гравцю молодіжної збірної України Роману Мисаку, який замінив Богатінова у воротах. Відпочивати також пішли Ерік і автор забитого гола Касьян. Невдовзі на полі з'явилися ще кілька свіжих гравців – клубні вихованці Озарків та Гудима.

Поки всі вони шукали між собою порозуміння, у «Спартака» були доволі непогані нагоди, аби вразити ворота львів'ян. І тут треба віддати належне Роману Мисаку, який впевнено діяв на останньому рубежі і ловив усе, що летіло в напрямку його воріт. Зокрема, він впевнено ліквідував загрозу, що виникла після неточних дій з боку Болохана. Ближче до кінця поєдинку кабардинобалкарці розбігалися і роботи у Мисака побільшало. Зокрема, йому доводилося виручати свою команду після ударів Фоміна та Сквернюка.

Впевнені дії Романа додали наснаги всій команді. Остання десятихвилинка була за «Карпатами». На перші ролі вийшов Володимир Гудима. Спершу він гостро пробив з кута штрафного, а згодом ледь не забрав м'яча в воротаря. Був у Володі ще один момент, який для нього створив Даушвілі. Муртаз вивів Гудиму на ударну позицію, однак наш форвард схибив. Все ж наполегливість форварда дала свої плоди – за хвилину до фінального свистка Гудима поборовся з суперниками після прострілу з правого флангу, м'яч відскочив до вільного Федіра Черних (він замінив Лукаса), який чітко пробив в один дотик – 2:0!

Таким чином на перших зборах «Карпати» показали стовідсотковий результат – вони перемогли польську «Ягеллонію» (6:2), румунське «Динамо» (2:0) та російський «Спартак-Нальчик» (2:0). У неділю підопічні Володимира Шарана повернуться до Львова.