НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Львов проиграл Харькову! ###

Львов проиграл Харькову!
© Вряд ли болельщики "Львова" остались довольны, фото righthools.net
Футбольна практика вже не раз уже доводила, що тотальна перевага нічого не дає, якщо не забивати голів. Львів'яни у Харкові за володінням м'яча переважили суперників приблизно 75% на 25%. Але...- Харків'яни завдяки кинджальній атаці і точному удару Сірика здобули три очки, гості ж залишилися ні з чим...-
За першим таймом гості зі Львова володіли повною перевагою – контроль м'яча, велика кількість передач, спроби розхитати захисні редути суперника. Проте до завершальних ударів справа доходила рідко. Найреальнішу нагоду відкрити рахунок у перші 45 хвилин гри підопічні Віктора Ряшка втратили на 6-ій хвилині – Мандзюк, отримавши непогану передачу від Худзіка, вискочив сам на сам з воротарем Ходановичем і вже ніби перекинув через нього м'яч, але оборонець Бородавка підстрахував кіпера і вибив м'яч практично з порожніх воріт.
Більше стовідсоткових моментів біля воріт харківської команди львівські футболісти не створили. Щоправда, напруга біля володінь Ходановича відчувалася постійно. Здалеку пробивав Чепурненко – м'яч після відскоку спіймав воротар, простріли Романюка, Чепурненка і Козака не знаходили адресата, Худзік зі штрафного вистрелив вище воріт, у Панаса і Мандзюка удари з меж штрафного майданчика явно не вийшли. Усі ці напівмоменти були досить перспективними, але жодного ефекту львів'янам не принесли.
Господарі ж у першому таймі лише кілька разів наближалися до воріт, які з капітанською пов'язкою захищав Марущак. Запам'яталися хіба епізоди за участю Скляра, який, підібравши м'яч під себе у штрафному майданчику, пробив явно не точно, та Тарасова, від якого м'яч зрикошетив у кут воріт, але там господарем становища виявився голкіпер «Львова».
На початку другого тайму з виходом Горкуна (замінив Чепурненка) гостроти попереду побільшало. У самого Валентина відразу виникло три нагоди для того, щоб відкрити рахунок, однак в одних епізодах надійно діяв воротар суперників або м'яч пролітав поруч зі стійкою.
Перший тривожний дзвіночок біля воріт Марущака прозвучав на 58-ій хвилині. Львівські футболісти «обрізалися» на правому фланзі, після чого Іванченко протягнув м'яч і вивів сам на сам з Марущаком Жеребцова – капітан «Львова» урятував команду.
Однак і він виявився безсилим через 10 хвилин, коли небезпеку господарі організували на тому ж фланзі, Литвиненко навісив, а Сірик вгатив м'яч під перекладину. Як з'ясувалося згодом, цей гол виявився єдиним у матчі.
Спроби виправити становище у львів'ян були. Здалеку пробивав Романюк, з гострого кута намагався переправити м'яч у ворота Панас, кілька разів загострювали ситуацію, Козак, Яворський і Шептицький, однак ворота «Харкова» залишалися на замку. Чим ближче до фінального свистка, тим більше гості скидалися на навалу, осмислених дій поменшало, тому й нічого конструктивного придумати так і не вдалося. Прикру поразку «Львова» від «Харкова» 0:1 можна назвати в дечому сенсаційною...-

«Харьков» - «Львов» - 1:0
Гол: Сирык 68
«Харьков»: Ходанович, Тарасов. Литвиненко, Бородавка, Можаев, Афанасьев (Иванченко 46), Корольчук (Саешев 46), Гринченко, Скляр, Жеребцов (А. Кравченко 90+3), Сырик (Нагинайлов 69).
«Львов»: Марущак, Гальчук, Мостовой, Романюк, Леонидов (Зозуля 59), Чепурненко (Горкун 46), Панас (Шептицкий 72), Лупашко, Худзик (Танчик 66), Козак, Мандзюк (Яворский 73).
Предупреждены: Гринченко 41, Тарасов 60, Бородавка 87.
«Феникс-Ильичевец» - «Севастополь» - 1:1
Голы: Луценко 79 - Шевчук 16 (пен.)
«Феникс-Ильичевец»: Тукач, Луценко, Патяк (Бобух, 83), Антонюк, Ивашко (Литовченко, 90+), Семенина (Леонов, 77), Панченко (Повальчук, 74), Акчурин, Рябко, Малюк (Плетнев, 68), Титомир
«Севастополь»: Литовка, Плешаков, Башлай, Култышев, Войнаровский (Субочев, 81), Кива (Жабокрицкий, 54), Шевчук (Шутов, 65), Меметов, Ференчак (Шевелюхин, 54), Гололобов, Шишкин