НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Обзор 22 тура Первой лиги Украины ###

Обзор 22 тура Первой лиги Украины
© Сталь А - Титан
Черговий тур першості приніс неприємні сюрпризи фаворитам змагань. Тріо лідерів турнірної таблиці втратили очки, що стало неабиякою сенсацією. Загалом було зафіксовано дві перемоги та чотири нічиї. Нагадаємо також, що матчі «Кримтеплиця» - «Динамо-2» та «Геліос» - «Чорноморець» перенесено на більш пізній термін.
Першим в турі невдача спіткала футбольний клуб «Закарпаття». Підопічні Ігоря Гамули пропустили гол у свої ворота на 15-й хвилині, але на початку другого тайму вже вели у рахунку 2:1. Втім ужгородцям в підсумку не вистачило концентрації і незадовго до фінального свистка вони пропустили вдруге та вимушені були вдовольнитися нічиєю.
А ось ПФК «Олександрія» та ФК «Львів» в цьому турі взагалі залишилися без очок. Команда Володимира Шарана гостювала в Охтирці, де єдиний гол в матчі глядачі побачили вже на другій хвилині зустрічі. Його автором став досвідчений гравець «Нафтовика-Укрнафти» Сергій Мотуз. Гості приклали максимум зусиль, аби змінити хід матчу і весь другий тайм володіли ініціативою, але втілити свою переваги у гол їм не вдалося. Що стосується львів'ян, то перший тайм команда виглядала непогано, але після перерви у грі футболістів «Львова» щось розладилося і вони пропустили три голи.
Як і минулого туру, нульову нічию зіграли «Сталь» і «Титан». Хоч голів глядачі в Алчевську так і не побачили, але сам матч виявився доволі напруженим. Господарям у нападі явно не вистачало на полі В'ячеслава Шевченко, який залишив команду взимку, але при цьому не було жодних нарікань на гру в захисті. Загалом більшу частину часу підопічні Анатолія Волобуєва володіли тотальною перевагою, втім для того, щоб забити гол, цього не вистачило. Що ж до «Титана», то цей результат цілком можна назвати непоганим. Принаймні команда не програла в день народження президента клубу Валерія Калмикова. Втім матч залишив по собі негативне відлуння та нарікання з боку господарів у бік асистентів арбітра. На офіційному сайті «Сталі» виклали відеозаписи чотирьох епізодів в яких, на думку алчевців, лайнсмени помилково фіксували положення «поза грою» під час атаки команди Анатолія Волобуєва. Не з найкращого боку оцінив дії суддів у своєму рапорті і делегат матчу.
В Івано-Франківському дербі, яке викликало неабиякий інтерес з боку вболівальників, на думку наставника «Прикарпаття» Миколи Пристая, видовищної гри не вийшло. На післяматчевій прес-конференції він відмітив, що «Енергетик» виглядав краще його команди. Власне кажучи, гостям вдалося уникнути поразки лише завдяки голу, забитому на 86-й хвилині зустрічі, що дозволило не відпустити вперед «Зірку».
В останньому матчі туру зустрілися «Нива» та «Буковина», які так і не змогли виявити поміж себе сильнішого. Найближче до цього були господарі, їм вдалося на початку другого тайму забити гол у ворота чернівецької команди. Але на 78-й хвилині гості зусиллями Сергія Басова зрівняли рахунок.
Загалом результати цього туру не вплинули суттєво на розташування команд в турнірній таблиці, але при цьому відстань між претендентами на підвищення в класі зменшилася, що дозволяє говорити про загострення інтриги в боротьбі за путівки до Прем'єр-ліги.