НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Триллер в Ужгороде и пятая кряду победа Черноморца ###

Триллер в Ужгороде и пятая кряду победа Черноморца
© Черноморец
Матч «Закарпаття» - «Львів» став справжньою окрасою туру. Гра вийшла вельми напруженою і інтрига зберігалася до останньої хвилини. Виходячи з турнірного становища, перемога львів'ян, які претендують на підвищення в класі, не стала сенсацією, але навряд хтось міг передбачити, що за підсумком першого тайму гості будуть вести в рахунку 3:0. Проте, слід віддати належне і «Закарпаттю», ужгородці не зламалися, після перерви вийшли на поле з новими силами та ледь не вибороли нічию. За перші десять хвилин другого тайму господарі змогли скоротити відрив у рахунку до мінімального, але в заключній частині матчу їм не вдалося реалізувати пенальті.
Результативним вийшов також матч «Нива» - «Чорноморець». Підопічні Олега Федорчука в середині першого тайму вийшли вперед та змогли втримати переможний рахунок до перерви. Але в другому таймі завдяки дублю Бориса Тащи та голу Ігоря Цигирлаша одесити вибороли вольову перемогу та втрималися на другій сходинці турнірної таблиці.
Найбільш упевнену перемогу в турі здобув «Нафтовик-Укрнафта», який вдома розбив «Прикарпаття» з рахунком 3:0. Цей результат ще більше ускладнив івано-франківцям завдання збереження прописки в першій лізі. Теж саме стосується і їх сусідів – «Енергетика». Бурштинці вдома мінімально поступилися «Арсеналу». Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який ще в першому таймі забив Станіслав Гудзікевич. Не вдалося покращити своє турнірне становище і «Зірці», яка в Алчевську перервала свою безпрограшну серію. Як і «Чорноморець», «Сталь» здобула вольову перемогу. Команда Анатолія Волобуєва поступалася гостям в рахунку більшу частину першого тайму, але після перерви заробила та реалізувала два пенальті, які і принесли алчевцям три очки.
В матчах «Дністер» - «Титан» та «Динамо-2» - ПФК «Олександрія» переможців виявити не вдалося. Щодо зустрічі в Овідіополі, то в більшій мірі тут винна погода. Незадовго до матчу здійнявся сильний поривчастий вітер та почався дощ. Звісно, гольові моменти виникали біля воріт обох команд, але реалізувати бодай один нікому не вдалося. Варто також зазначити, що «Дністер» і «Титан» в цьому році ще жодного разу не перемагали. Овідіопольці тричі зіграли внічию, кримчани підписали стільки ж «мирових», а також поступилися «Закарпаттю», при цьому «Титан» поки що не забив жодного голу.
Втрата очок «Олександрією» стала доволі несподіваною. Команда впевнено вела гру і домінувала на полі, але першою пропустила гол. До того ж у другому таймі у складі лідера турнірної таблиці рефері вилучив Андрія Запорожану. Втім, це позитивно вплинуло на гостей і вони почали активніше грати у нападі, що невдовзі принесло результат у вигляді голу зі штрафного. Після цього підопічні Володимира Шарана створили ще кілька небезпечних моменті і цілком могли вирвати перемогу, але вдруге вразити ворота «Динамо-2» їм не вдалося.